Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna
Veg - Wegetarianizm / Weganizm - Warunki Rejestracji


10 Przykazań Vega1. Nie będziesz wykorzystywał/a forum, jego modułów (PW, galeria, shoutbox) i funkcji (sygnatura, avatar, nick, tytuł użytkownika) do umieszczania spamu, wyzwisk i gróźb kierowanych pod adresem innych użytkowników, treści pornograficznych, rasistowskich, szerzących nienawiść, nawołujących do czynów karalnych; albowiem zostaniesz odesłany/a w cyberzaświaty wraz ze swoim twórczym dorobkiem.

2. Nie będziesz obarczał/a odpowiedzialnością za wymienione wyżej treści administratorów, moderatorów, webmasterów chyba, że są ich autorami. Uznasz prawo moderatorów i administratorów do usuwania bądź edycji wymienionych wyżej treści, a jeśli uznasz, że zajdzie taka potrzeba, zgłosisz niepoprawne treści do Grupy Trzymającej Władzę używając specjalnie stworzonej do tego celu funkcji forumowej lub pisząc Prywatną Wiadomość.

3. Będziesz wystrzegał/a się częstego pisania postów nie wnoszących nic do dyskusji, zawierających wulgaryzmy, pisanych rażąco niepoprawnie; albowiem cierpliwość Grupy Trzymającej Władzę nie jest zasobem niewyczerpywalnym, w związku z czym możesz po ostrzeżeniu stracić możliwość pisania postów lub zostać czasowo zbanowany/a.

4. Nie będziesz podejmował/a dyskusji dot. porządku forum w wątkach nie służących temu celowi (nie dotyczy upomnień od moderacji).

5. Treści reklamowe służące celom zarobkowym będziesz umieszczał/a tylko i wyłącznie w dziale Gazetka/Reklama (dostęp od 50. postów). Jeśli nie masz odpowiedniej liczby postów, a chcesz zamieścić reklamę, skontaktuj się na PW z administratorem. Zabrania się umieszczać linków w sygnaturze do stron komercyjnych przez użytkowników nie mających statusu Stałego Bywalca (status od 50 postów).

6. Będziesz zakładał/a tematy w odpowiednich działach i nie będziesz offtopikował/a poza miejscami na ten cel przeznaczonymi, albowiem robienie porządków nie jest ulubionym zajęciem Grupy Trzymającej Władzę. Administrator zastrzega sobie prawo nieusuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, jeśli godziłoby to w porządek forum lub jeœli zamieszczone treści stanowiłyby dowód na popełnienie przestępstwa lub wykroczenia.

7. Nie będziesz wywoływać deja vu i skorzystasz z wyszukiwarki przed założeniem nowego tematu.

8. Nie będziesz dublował/a swoich kont, albowiem internetowe rozdwojenie jaźni jest chorobą niemiłą dla społeczności.

9. Będąc użytkownikiem ForumVeg i autorem postów na tejże stronie zgadzasz się na rejestrację Twojego adresu IP oraz przechowywanie w bazie danych wszystkich informacji, które wpiszesz; z jednoczesnym zapewnieniem, iż nie będą one podane osobom ani podmiotom trzecim chyba, że będzie tego wymagało Polskie Prawo. Nie będziesz obarczał/a odpowiedzialnością administratorów i moderatorów za włamania hakerskie, które mogą prowadzić do pozyskania Twoich poufnych danych (IP, hasło etc.)

10. Uznasz prawo administratorów do odmowy usunięcia konta w uzasadnionych przypadkach, tj. jeżeli zachodziłaby konieczność udowodnienia nieprzestrzegania poniższego regulaminu.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group