Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaz łupkowy
Autor Wiadomość
light sensitive 
Veg przez duże V
What next big sky

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2012-06-17, 20:44   

zajecia sa modulowe. Nie spotkam juz tego prowadzacego do konca studiow.

Mnie nie interesuja jego pobudki, ani "prawdziwe oblicze". Oczekiwalabym rzeczowych argumentow / dyskusji, ale przyznaje ze na zajeciach nie czulam sie zbyt silna zeby ten wątek pociągnąc i obronic swoje przekonania.
„Jeśli wskutek nadmiernego jedzenia utkniesz w drzwiach frontowych czyjegoś domku, będziesz zmuszony pozwolić swemu gospodarzowi używać twoich tylnych łapek zamiast wieszaka na ręczniki. Cóż, tak to bywa.”

Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-06-18, 21:36   

Zawsze można spróbować.
Niewielkie coś może pociągnąć za sobą lawinę.
Może gdybyś spróbowała to inni ludzie stali by się bardziej odważni i ci którzy są podobnego zdania jak Twoje mogli by Cię wspomóc nawet pozytywnym myśleniem.
Solidne argumenty lepiej mieć przygotowane na zaś (na przyszłość).
Ostatnio spotkałem człowieka, który dorabiał się chyba w Szwecji pracując w ... elektrowni atomowej. Opowiadał, że domy i wszystko normalnie funkcjonuje tam w odległości 500 m od elektrowni i wszystko jest ok.
Wspomniałem o Fukushimie i japońskiej teoretycznej solidności i niezawodności. On mi na to, że tam wstrząsy itp. Odechciało mi się gadać. Szczurzy pęd za kasą bardzo ogłupia ludzi.
Ciekawe kiedy jacyś muzułmańscy terroryści zrobią tam jakąś "awarię" ?

czerwony_autobus 
Veg przez duże V

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2012-06-19, 12:13   

Tosiek napisał/a:

Ostatnio spotkałem człowieka, który dorabiał się chyba w Szwecji pracując w ... elektrowni atomowej. Opowiadał, że domy i wszystko normalnie funkcjonuje tam w odległości 500 m od elektrowni i wszystko jest ok.
Wspomniałem o Fukushimie i japońskiej teoretycznej solidności i niezawodności. On mi na to, że tam wstrząsy itp. Odechciało mi się gadać. Szczurzy pęd za kasą bardzo ogłupia ludzi.
Ciekawe kiedy jacyś muzułmańscy terroryści zrobią tam jakąś "awarię" ?
Do takich ludzi najlepiej przemawia argument jakości. Jak wiadomo Polska będzie cięła koszty jak się da co widać przy autostradach i stadionach teraz. Chcemy kolejne firmy zbankrutować i ryzykować nie wywiązanie się ze standardów?

Degon 
Veg przez duże V

Wysłany: 2016-06-01, 17:26   

Ładnie to wyciszone było/jest. Gdyby nie ten koleś (oczywiście prawilnie narodowo- patriotycznie ześwirowany, przeginający w straszeniu nas Ameryką, wietrzący spiski i nadchodzące apokalipsy na naród polski; no ale złotousty (aktor w końcu) elokwentny,z piękną dykcją, z dużą wiedzą historyczną - wschodząca gwiazda prawicy) to bym o tym się nie dowiedział... Tu różowo styropianowo wyborczo-gazetowe PO ramie w ramię z PiS (i z jego tubami, w tym maryjnymi, medialnymi) jakby…
I dlaczego wegusie-ekolodzy (którzy to też świetnie znają się, jak wiemy, np. na gospodarce leśnej) tu milczą:

Wojciech Olszański, znany w Internecie pod pseudonimem "Aleksander Jabłonowski", opowiada historię dzielnych rolników ze wsi Żurawlów, którzy przez 400 dni bronili swej ziemi przed koncernem "Chevron".

Tu też o tym:
https://www.youtube.com/w...e=youtu.be&t=97

--------------

To już offtop, :offtopic: ale tu grubo pojechał na temat ' "happeningu" w wykonaniu przewodniczącego Ruchu Autonomii Śląska - Jerzego Gorzelika'.
(w sumie to jakby nawoływanie do przemocy, balansuje facet na granicy, ten motyw z wbijaniem gwoździa do czapki(i głowy):
Ostatnio zmieniony przez Degon 2016-06-01, 17:47, w całości zmieniany 2 razy  

powsinoga 
Veg przez duże V

Wysłany: 2016-07-05, 04:31   

Nie prawilnie narodowo-patriotycznie ześwirowany, tylko powielający ruską propagandę, z dużym prawdopodobieństwem agent. Do tego zwyczajnie gadający głupoty. Tutaj ładnie zaorany.

Ale nie da się ukryć - wschodząca gwiazda prawicy. Jak większość agresywnych pajaców mówiących po linii Kremla.
Ostatnio zmieniony przez powsinoga 2016-07-05, 04:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu