Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Paradoks weganki
Autor Wiadomość
Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2016-11-07, 06:54   

Cytat:
czy jakbym se zjadł ludzinę, to musiałbym wyzerować swój licznik bycia wege? (bo ludzie to chyba nie są zwierzętę, co?)

Ostatnio koleżanka poszła dalej i zastanawiała się czy jedzenie ludziny z ludzi którzy bardzo chcą być zjedzeni jest wegańskie.

Pomijając dzikie abstrakcje i sytuacje, które są możliwe głównie w naszej w głowie, jest tak szalenie poważnie jak pisze taffit.

Połykaj z Surri

psychoactive 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2016-11-07, 16:51   

^ Ja na poważnie myślę o spróbowaniu ludziny :D Skoro już tyle mięsa zjadłem w swoim życiu, to posmakowanie ludziny mi nie zaszkodzi. Wszak nie chce więcej jeść zwłok ogólnie.

Eh, mama mi specjalnie dziś zwłoki ryb zrobiła na obiad, specjalnie z tej okazji, że mięsa nie jem ;/. Jak żyć?
Ostatnio zmieniony przez psychoactive 2016-11-07, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

Degon 
Veg przez duże V

Wysłany: 2016-11-07, 18:06   

Jak uda ci się kiedyś zapłodnić jakąś kobietę, to po 9 miesiącach możesz ją poprosić o pozwolenie zjedzenia jej łożyska (choć w sumie nie wiem, nie mam już pewności, czy w Polsce łożysko jest jeszcze własnością kobiety, nawet po porodzie).
Ja w każdym razie z mego etycznego punktu widzenia nie widzę tu przeciwwskazań; choć faktycznie - wyzerowywanie bycia wege winno tu raczej nastąpić... choć przecie z drugiej strony, czymże się w gruncie rzeczy różni to od obgryzania skórek przy swych paznokciach - przecie jeno największy wege radykał krzyczałby tu o wyzerowywaniu...(aczkolwiek raczej analogia winna dotyczyć skórek od paznokci partnerki/partnera… a tu robi się już trochę grubiej Oo)

W każdym razie łożysko to jakaś tam namiastka mięsa ludzkiego - ludziny znaczy. Choć raczej podpada to bardziej (ponoć) pod podroby. W każdym razie Łukasz Łuczaj poleca:
„Łożysko ludzkie wygląda trochę jak wątroba. W smaku pomiędzy polędwicą i wątrobą. To po urodzeniu pierwszej córki ważyło chyba z osiemdziesiąt deko. Jedną trzecią zjadłem na surowo. Drugą porcję zjadłem jak tatara, z pieprzem, jajkiem, tylko nie miałem ogórków, bo to w Anglii było. Z trzeciej zrobiłem curry tikka masala, chciałem dać Sarze, przyniosłem do szpitala, ona nie chciała, zasłaniając się wegetarianizmem, to zjadłem.” stąd

*autor tegoż genialnego palindromu pozostaje nieznany
Ostatnio zmieniony przez Degon 2016-11-07, 18:10, w całości zmieniany 4 razy  

psychoactive 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2016-11-07, 18:54   

Fuj, ani polędwicy ani wątroby nie lubię. Musiałbym poczekać, aż podrośnie i potem mięso z bobaska zjeść.

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2016-11-08, 07:23   

Degon napisał/a:
(choć w sumie nie wiem, nie mam już pewności, czy w Polsce łożysko jest jeszcze własnością kobiety, nawet po porodzie).

Gdyby jednak należało, to można by rozkręcić biznesik z etycznym mięchem :D

Połykaj z Surri

orzechova 
Guru Veg
żółtodziób

Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2016-11-08, 08:02   

:paw:

psychoactive 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2016-11-08, 21:17   

Widzę, że nie tylko ja mam słabość do ludobójstwa xD