Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam wege pokoju w okolicach na północ od Starego Rynku
Autor Wiadomość
Ines 
Veg nad Vegami

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2016-09-21, 13:47   Szukam wege pokoju w okolicach na północ od Starego Rynku

Zaczynam nową pracę w K-wie i poszukuję większego pokoju od listopada lub dziewczyny, która wynajęłaby ze mną na spółkę mieszkanie 2-pokojowe - najchętniej na granicy Prądników, Kleparz, Krowodrza. Będę mogła dojechać na ogląd we wrześniu, a w 1wszym tyg. października będę przebywać w hostelu, po czym wyjeżdżam za granicę na 3 tyg. (dlatego też niestety mogę wynająć coś dopiero od listopada). Preferowana współlokatorka w zbliżonym wieku (ok. 25-35 l.), dbająca o czystość powierzchni wspólnych, niepaląca w mieszkaniu, nie nocująca całej rzeszy znajomych (wiadomo, że od czasu do czasu każdemu może się zdarzyć). Ja: wegetarianka od 11 lat + ostatni rok staram się na bezgluten, z woj. śląskiego, będę pracować w stałych godzinach (mam nadzieję), cenię sobie spokój, ale też możliwość rozmowy ze współlokatorką. Mieszkałam już z innymi w Polsce i za granicą, jednak zawsze byli to mięsożercy, więc nie chcę już powtórzyć tych traumatycznych doświadczeń. Jestem zmarzluchem (stąd potrzebuję ogrzewania miejskiego), boję się większych psów i chciałabym przywieźć ze sobą rower. Proszę o wszelkie informacje nt. pokoju w wege mieszkaniu lub osoby chętnej do wynajęcia czegoś razem. Dzięki z góry

Odpowiedz do tematu