Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pozytywnie rozczarowany
Autor Wiadomość
piotrek 
Ostoja Wiedzy

Wysłany: 2008-12-06, 20:12   pozytywnie rozczarowany

wczoraj bylem na organizowanym przez firme christmas party. jakis czas temu, jak zapisywalem sie na ta impreze zaznaczylem, ze jestem weganem. z czasem jednak, znajac zycie, zaczalem sie obawiac, ze o mnie zapomna i bede musial wcinac cebole albo dostane "weganska" potrawe z wrzuta z sera itp. ogolnie idac na impreze nie nastawialem sie na jakiekolwiek jedzenie. podchodze do szwedzkiego stolu i rozgladam sie, oczywiscie nie widze nic jadalnego. krece sie tak obok stolow nie nakladajac niczego, po czym podchodzi do mnie koles z obslugi i pyta sie czy jestem weganem. ja oczywiscie pozytywnie odpowiadam, a on prowadzi mnie do stolu, na ktorym czekaja na mnie 2 taleze kolorowego jedzonka :mrgreen: moja porcja starczylaby dla 2 osob, wiec glodny nie bylem ;) a ludzie jak zachwycali sie moim jedzeniem to poezja 8-) rzecz dziala sie w anglii, gdzie ludzie maja jakies pojecie co to weganizm. w polsce moglbym nie miec takiego szczescia.
z okazji mikolajek zycze wam wszystkim takich milych, pozytywnych rozczarowan :sloneczko:

Jakub 
Guru Veg
takCZYtak,CALLmeJAK

Wysłany: 2008-12-06, 23:09   

Dzięki i nawzajem. Jednocześnie gratuluję rozczarowania. Jak to mawiał pewien mędrzec, czasem największym błogosławieństwem jest nie dostać tego, czego się oczekuje. :bye:

John Milton

Odpowiedz do tematu