Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rospuda a jednak
Autor Wiadomość
seler
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 18:25   Rospuda a jednak

Witam duszki oraz większe duchy,
co dbają o przyrodę - za co szacun i dziękuwa - i zadbaliście !!!
normalnie zostaliście wysłuchani przez fioletowego Ducha...
...wiecie o co chodzi ?
no o to, że droga z tirami nie będzie rozmiażdżała Istot, które nie mają wpływu na infrastrukturę,
a powinny mieć !!! (te Istoty)
no, jakżeż tak można, coby kaczka pływała tam gdzie sobie chce, albo dzięgdziolówka
zwana popryszczywułką ! - no, dlaczego One sobie (te Istoty) nie przewidziały,
że będzie autostrada szła sobie wew tym, albo w przyszłym roku po przyrodzie, czyli po Domu tychże, że się tak wyrażę dzięgdziolówek...
...
wygrały Duchy Przyrody, uciemiężone co prawda i upokorzone, ale duchy.
Tam, debatują, że co niby ważniejsze - zdrowie ludzi czy prehistoryczna przyroda - tylko, że żadnego zdrowia nawet ludzi nie byłoby bez Przyrody,
i dobrze, że tratatatrasa pójdzie o 2 (słownie: dwa) kilometry dalej, bo uratowano\uratowali\zostały uratowane 2 miliony (słownie: dwa miliony) Istnień, niekoniecznie ludzkich...

słyszały Dzięgdziolówki ?! --- sie zapytał retorycznie

seler, nie wiedzieć po co

(ps. dziegdziolówki już daaawno o tym wiedziały, hi hi... że człowiek nie pasuje do świata przyrody, ale sie sra)

pozdrawiam
:bye:

Jakub 
Guru Veg
takCZYtak,CALLmeJAK

Wysłany: 2009-03-24, 22:39   

Bardzo pozytywny post na koniec ciężkiego dnia. Dzięki! :mrgreen:

John Milton

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2009-03-25, 12:37   

Brawo Dzięgdziolówki! :mrgreen:

Husky
Veg Niebanalny

Wysłany: 2009-03-25, 21:05   

Rospuda, tam nas jeszcze nie było :) ale pwenie warto pojechać.
szacun dla ludzi którzy tam walczyli, jakby mi próbowali zbudować autostradę przez moje ukochane miejsca to też bym własnym ciałem osłaniała je przed spychaczami.
dobrze, że w tym kraju jeszcze coś znaczy protest zwykłych ludzi, bo myślałam że nie.

seler
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-26, 17:54   Rospuda a jednak

Witam ponownie,

cieszy mię to, że Was to cieszy, kiedy byłem ucieszony z powodu uratowania Rospudy, ażem tu w przypływie ucieszenia wziął i napisał. Prawdopodobnie cieszą się również tlenodajne Drzewa, i inne dziwolągi Natury – a’propos Drzewa: jedno drzewo zaopatruje w tlen czteroosobową rodzinę, więc popieram faceta który się w akcie desperacji przywiązuje do pnia ratując w ten sposób pomnik przyrody, i przy okazji niechcący ratuje jakiś tam honor innego faceta, który z chęci zysku rżnie gałąź na której siedzi.
A dlaczego zysku ? – zapyta ktoś dociekliwy, i słusznie.
Dawno temu wymyślono koło nie znając jeszcze wzoru na jego obwód. Okazało się nad wyraz pożyteczne. Później, żeby nie nosić ciężkich towarów z punktu A do punktu B, wymyślono kolej żelazną towarową bo była, jest i będzie tańsza od transportu samochodowego na dalekie trasy. Żeby uatrakcyjnić przewóz towarów zaczęto nawet wpuszczać pasażerów do wagonów, co nawet wyszło na dobre tej całej kolei. Firmy samochodowe też chciały mieć duże zyski, a kolej im je udaremniała. Zaczęto więc wybrzydzać na pociągi, a to że nudna jazda, że nie ma ostrych zakrętów, a to że koła stukają o szyny i prezesom firm przewozowych na ropę oraz Indianom nie spodobały się pociągi, tym bardziej że ogumione koła nie stukają o asfalt. No właśnie. Jak już wymyślono wzór na obwód koła to cała sprawa z tym hałasem na torach wreszcie się wyjaśniła.
Otóż, wzór na obwód koła to 2piR, gdzie 2 to liczba całkowita, R to całkowita liczba promienia tegoż koła, tylko to Pi jakieś takie nie do końca całe. Umownie przyjmuje się, że liczba Pi to 3 z hakiem. I właśnie ten hak tak napier.... o te szyny. Opony natomiast są ciche
i przydają się do protestów pod Sejmem.
Dlatego firmy od TIRów przejęły większą część pociągowych towarów odkąd wymyślono opony na obwód koła i tak zwane obwodnice dla dzikiej przyrody, której nie opłaca się chronić bo nie przynosi zysku. Albowiem pod szczególną i najwyższą ochroną są a jakże, popaprańcy. Rozprawiono się z taborami cygańskimi, to ileż to roboty rozprawić się z taborem kolejowym co pędzi i gna i stukot kół ma, nie do znie-sie-nia. Z tupotem białych
mew i tych, no... dzięgciolówek popsrowatych co naparzają w pnie mózgowe miało pójść gładko. Ci wredni ekolodzy się czepiali. Drzew. Weszli z nimi w kontakt i w tajne porozumienie zamiast przytulać się do pomników z miedzi.
Współczuję również istotom ludzkim co się uparły mieszkać wzdłuż cichych, dyskretnych i opłacalnych tras przejazdowych z użyciem ekologicznych tirów na prąd, które to pojazdy niczym poduszkowce unoszą się tuż nad asfaltem szkody nie czyniąc. Tabor kolejowy natomiast bardzo hałasuje i jest niemodny, jak już wyżej wspomniałem. Niech rdzewieje.

Drzewa, ptaszki i ludzie to jedna wielka Rodzina. W tej kolejności pojawiły się na planecie.
Niektórym taboretom co mienią się ojcami tej Rodziny zależy widać, aby i w tej kolejności wszyscy zeszli z tej planety. Oczywiście z chęci zysku i dla poprawy ich, taboretów, nastroju.

Nie wiem czy wyszedł mi ten post, bo jakoś dzisiaj nie mam głowy do pisania...
pozdrawiam serdecznie

psss. Mogę się mylić co do Indian. Najnowsze badania wykazują, że pomyliły im się bizony
z pociągami, bizony zresztą wyszczelała im dla jaj elita białej rasy, więc Indianie nie mieli do czego szczelać a lubieli poszaleć. Elita w dowód wdzięczności obdarowała niewyżytych i zagubionych czerwonoskórych ładnymi, kolorowymi i pożytecznymi koralikami oraz żeby się odnaleźli ułaskawiła ich bardzo pożyteczną religią, która jest pępkiem tego i tamtego świata.
Wtedy też powstały rezerwaty przyrody z Indianami, żeby nie musieli słuchać pociągów co jeździły i kopciły niemiłosiernie. Palenia gumy i palenia głupa jeszcze wtedy nie wymyślono,
chociaż był obyczaj palenia faji co przetrwał jako symbol pokoju na świecie.

seler :bye:

hannah_9 
Ostoja Wiedzy
Zabłąkana owca

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-03-26, 18:06   

no rewelacja no!!!!!!

:piwo:

seler
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-08, 23:09   Rospuda a jednak

Hannah_9
bon ton, czy jakoś tak, nakazuje abym odpowiedział na ostatni post/zarzut, co też czynię,
a jaaak
sie napijemy i za kufel dziękuwa - pozdrawiam Londyn !
nie wiem tylko jaka rewelacja ?
o o gumienie chodzi czy o faję ?
mnie się wydaję
że o
człowieczeństwo, ale mogię się mylić
pozdrawiam duszki co chronią Przzyrodę
bo są takowe
nie wierzycie ?

seler co wierzy :bye:

polecam

Wędrówka dusz – Michael Newton
cytaty

Dr N.: Czy zwierzęta mają dusze?

P.: Tak, wszystkie żywe istoty mają dusze - tyle że zwierzęta posiadają bardzo proste fragmenty energii umysłu.

Dr N.: Czy dusza twoja i twoich przyjaciół ewoluowała z niższych form życia na Ziemi I?

P.: Nie jesteśmy pewni, ale żaden z nas tak nie sądzi.

Dr N.: Dlaczego nie?

P.: Ponieważ inteligentna energia jest organizowana przez... pierwszeństwo życia. Rośliny, insekty, gady - wszystkie należą do rodziny dusz.
...

cholera, fakt

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=ulotnydym
Ostatnio zmieniony przez seler 2009-04-09, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu