Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hate
2009-03-30, 02:36
Bóle wegetarianizmu
Autor Wiadomość
Elizeusz 
Ostoja Wiedzy
Elizeusz

Wysłany: 2009-08-29, 06:07   

W ciagu tygodnia i ja zjem 10 kg bobu poniewaz intensywnie trenuje wiec twoj organizm sam podpowie ile potrzebujesz. Objadanie zaniknie jezeli bedziesz dluzej i dokladniej zul pokarm w ustach. Sam zauwazysz jak organizm podpowie ze nie chce juz wiecej. Zauwazysz ze gdy dokladnie mielisz w ustach jesz duzo duzo mniej a czujesz sie syty. Dzieje zie tak poniewaz organizm z takiego rozdrobnionego moze wiecej wchlonac nie musi sie tego pozbywac z organizmu co ma miejsce gdy lykasz zbyt duze kawalki.l Delektuj sie smakiem bo to o to tutaj chodzi. Im dluzej w ustach tym dluzej czujesz smak . To napewno pomoze sam zobaczysz. 200 pompeczek no niezle niezle widze ze rosnie z ciebie niezly zawodnik:D Pamietaj ze cwiczenia na sloncu dodadza wiecej efektow miesnie beda lepiej rosly i szybciej dlatego te 200 pompek smigaj na zewnatrz wtedy odrazu z witamina D sie uporasz. Zwykle spacery bieganie lub rower kazdego dnia zalatwia sprawe. Jezeli chodzi o idealny swiat taki bedzie ale mimo wszytsko nawet w tym jest super poniewaz wiernosc zasadom daje satysfakcje i szydzenie innych osob nie zalamuje. Lepiej niz inni szydza nizbym mial robic cos wbrew wlasnym zasadom ku ich satysfakcjii pozdrawaim ! :)

[ Dodano: 2009-08-29, 06:21 ]
Szczerosc jest wazna ale polaczona z taktem wyczuciem. Nie wszystko mozna powiedziec odrazu slowem mozna zranic i urazic nawet gdy to szczera prawda. Odbiorce nalezy przygotowac i wyczuc czy to co mu powiesz sprawi cos dobrego czy zlego.

topcia 
Natchniony Veg

Wysłany: 2010-01-16, 02:01   

kiszony napisał/a:
atopowe zapalenie skóry jest masakryczne... moja kuzynka jest na to chora, trochę wiem na ten temat i współczuję. nie wiem czy da się to do końca wyleczyć,

da się :D . POlecam mycie ciała orzechami do prania :-)
Ogień siłą mą

sincerity
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2010-01-16, 16:22   

topcia napisał/a:
da się :D . POlecam mycie ciała orzechami do prania :-)
Ooo, ciekawa koncepcja, nie wpadłam na to, że może pomóc..

topcia 
Natchniony Veg

Wysłany: 2010-01-16, 23:32   

sincerity napisał/a:
Ooo, ciekawa koncepcja, nie wpadłam na to, że może pomóc..

też się zdziwiłam, ale pisałam z jedną panią, która tak wyleczyła dzieciaczka :-)
Ogień siłą mą

ciekawa.swiata
Mały Veg

Wysłany: 2010-03-03, 10:01   

Jeśli interesuje was coś podobnego do orzechów piorących, ale nieco przystępniejszego jeśli chodzi o sposób stosowania polecam mydło ziołowe, które nazywa się Boniderm pomada... przepisał mi to lekarz kiedy poprosiłam o preparat nietestowany (podobno 100% ziołowy) i sprawdził się świetnie. Wtedy stosowałam go na wysypkę alergiczną, ale od tamtej pory cały czas stosuję je do twarzy ze względu na cerę tłustą ze skłonnością do wyprysków.

Jedna butelka, która zawiera pół litra mydła kosztuje około 17 zł, ale jest bardzo wydajne. Świetnie się pienie pod warunkiem, że wcześniej wstrząśniemy opakowaniem :)
Można znaleźć w aptekach lub sklepach internetowych.

topcia 
Natchniony Veg

Wysłany: 2010-03-04, 02:23   

ciekawa.swiata, proszę o link. CO do cery trądzikowej to zawsze miałąm z tym problem, póki ostatnio moja homeopatka nie wyczyściłą mi wątroby homeopatykami. Jak ręką odjął. AHa-co do pielęgnacji cery to polecam mycie twarzy raz na tydzień mydłem SOnett-od kiedy tak robie, ani śladu tłustej cery itp. W koncu mam normalna florę bakteryjną na twarzy chyba :mrgreen:
Ogień siłą mą

Odpowiedz do tematu