Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
vegetarianie z grupa krwi 0
Autor Wiadomość
Diaboł 
Veg Dojrzały

Wysłany: 2009-08-05, 00:59   

Mam do was pytanie, wierzycie że grupa krwi wpływa na to co powinniśmy jeść? Zostało to w jakikolwiek sposób udowodnione? Bo w moim odczuciu to kompletna bzdura,

spider 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2009-08-05, 10:33   

Według mnie zdecydowanie ma sens.Może to sprawa indywidualna ale radze zjeść jakiś "niewskazany pokarm" najlepiej sam,bez żadnych innych dodatków i zaobserwować w ciągu kilku minut swoje samopoczucie.U mnie po każdym takim posiłku a szczególnie po słoneczniku i pestkach dyni(mam grupę krwi B) następuje wyraźne pogorszenie samopoczucia i trawienia.A szkoda bo jestem witarianinem i takie pokarmy przydałyby mi sie:).No ale cóż - trzeba wierzyć w wiedzę a nie w system,pozdro ;)

krzysztof
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2009-08-05, 11:24   

WITAJ Grzes :sloneczko: !!!

możesz zerknąć na ten wątek na pewno Ciebie zainteresuje:
http://www.forumveg.webd....i-vt3238,15.htm

Dużo ludzi trenuje na naprawdę wysokim poziomie i nie spożywa tk. odzwierzęcej - grupa krwi to tylko jeden z aspektów , który składa się na całość.

Obecnie na rynku jest dość sporo literatury z tego zakresu tam znajdziesz ogromna ilość przypisów , źródeł itp.itd.

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :sloneczko: :bye:

Soledad 
Natchniony Veg
Kick Ass - Go Vegan!

Wysłany: 2010-03-16, 17:20   

wg mnie tzw. dieta wg grup krwi to kompletna bzdura. ja mam 0+ i niby powinnam jeść mięso,ale czerwonego nie jem od bardzo dawna,bo mnie brzydzi,a po innym mięsie czuję się senna i ociężała. natomiast na mleczne mam alergię pokarmową, stosuję dietę wegańską i wreszcie czuję się zdrowa :mrgreen:

aśkaeddie
Ostoja Wiedzy
Witarianka

Wysłany: 2010-03-18, 20:36   

Ja mam 0RH- i czuję sie świetnie :D Wege mi służy :mrgreen: I nie wierze że komuś by zaszkodziło zostanie wege :roll: :megapolew:

Ripley 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2010-03-20, 16:34   

0Rh+ i prawie vegan. Brzuch prawie płaski :D . W zasadzie jakieś nie do końca prawidziwe info o grupie krwi (imo bełkot) i wyglądzie nie przebiją u mnie idei. \m/

Cytat z forum vegie.pl:
Cytat:
A poza tym skłonność do nałogu nie oznacza, że ktoś w niego wpadnie...
Ostatnio zmieniony przez Ripley 2010-03-20, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  

Karviainen 
Pilny Veg
owocowo mi

Wysłany: 2015-06-17, 23:46   

odgrzeje kotleta.

Ja mam grupe A. Przeczytalam raz, co powinnam jesc a czego nie i sie zdziwilam. Bo to, co mi niesluzy wg tej deity nalezy u mnie do rzeczy, ktorych nie lubie.
Sa male wyjatki, ktore nauczylam sie jesc jako dorosly czlowiek albo nastolatka, jak np. papryka, pomidory, oliwki, baklazany albo banany.
Jedyny wyjatek to nabial, ktory lubie ale teraz swiadomie zrezygnowalam, pieczarki, pieprz, ziemniaki, rabarbar, pomaranczki i mandarynki- te rzeczy lubilam cale zycie.
W sumie zabawne jest to, bo gdyby nie owoce i warzywa to bylabym ksiazkowym przykladem. Co nie lubie laduje na liscie niewskazane.

powsinoga 
Veg przez duże V

Wysłany: 2015-06-18, 02:40   

Dieta zgodna z grupą krwi jest powszechnie uważana za pseudonaukę.

Milia 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2016-03-27, 18:51   

Ja mam piegi. Czy moge byc wegetarianka? :roll:

SmarkataHonorata
Natchniony Veg

Wysłany: 2016-03-31, 22:07   

Nie, bo przez te piegi Ci żelazo wyparowywuje, przecież to jasne.

Odpowiedz do tematu