Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
powiedz co jesz a powiem Ci kim jesteś
Autor Wiadomość
alinavege 
Mały Veg
alinavege

Wysłany: 2009-07-21, 19:41   powiedz co jesz a powiem Ci kim jesteś

:D
W naszym zyciu przewijaja sie różne tematy żywieniowe. czy przechodzic na diete, a jeśli tak to jaką? czy wegetarianizm jest zdrowy, itd.
Chciałabym poruszyć jeden temat, który rodzi się w głowie kazdego wege. Kiedy siadamy do stołu i mamy towarzystwo o wege i nie wege upodobaniach, czy zastanawialiście się nad faktem, że tzw mięsożery pochłaniają ilości, którym daleko jest do jakości. Każdy wege stara sie przygotować ładny posiłek a kiedy postanawia jeść prosto, tj bez przetwarzania jego talerz zamienia sie w poezję smaków. I co ciekawe wege potrafi nazwać smaki. Czy oznacza to, że jego wrazliwość wzrasta i wywołuje stwierdzenia u mięsożerów-dziwak. Bo kiedy zadaje mi ktoś pytanie dlaczego nie jem mięsa, moja odp jest również pytaniem;dlaczego ty jesz mięso?. a wtedy chwila ciszy..... :roll: i co się okazuje, że wiem kim jest ten mój biesiadnik, bo czy dalej można prowadzić rozmowe, jeśli niejedzenie mięsa jest tak istotne.
Jak w waszym życiu odbywa sie dialog z ludźmi, którzy uważają, że wiedzą kim są.
:mrgreen: alinavege

Odpowiedz do tematu