Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Je**ć wegetarian i wegan [Uwaga treści wulgarne]
Autor Wiadomość
szynka-szynka 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 79 razy
Wysłany: 2015-09-28, 15:12   

Myślicie, że można zgłaszać takie strony?

https://www.facebook.com/blogNACJONALISTKI?fref=ts

Ktoś zgłosi za mnie bo ja się wstydzę? :(

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2015-09-29, 08:27   

Wszystko można zgłaszać ;) Mozesz nawet zglosic fejsbuniowi, że podejrzewasz że dane typiary są zmyślone.

Połykaj z Surri

Vouk 
Mały Veg

Wysłany: 2015-11-03, 14:47   

Można, tylko po co? Pomijając fakt, że laska jest nawiedzona ze swoim obnoszeniem się z nacjonalizmem i cierpi na typową dla części "prawej strony" schizofrenię w postaci jednoczesnej gloryfikacji bohaterów narodowych, a z drugiej strony zamiłowanie do "dwóch ósemek", to samo prowadzenie tej strony nie nosi znamion czynu zabronionego. Zresztą, jak ktoś z fb to odstrzeli, to wróci ze zdwojoną siłą. Ona jest jeszcze młoda, to widać po stylu. Z czasem większości takich ludzi przechodzi ich radykalizm, a nawet poglądy.

Co do fanpejdża z tytułu wątku, to mnie on nawet częściowo bawi w swej durnowatości. Sporadycznie tam nawet zaglądam i nie czuję się urażony. Mam raczej zbyt grubą skórę, żeby mnie podobne żarty osobiście dotknęły.

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2015-11-03, 15:50   

Mi chodzi o sam fakt, że zamykają fajne kulturalnie prowadzone strony ,,bo tak" a te ,,mniej uprzejme" już Cukiermanowi wiszą. Nie rozumiem polityki fb.

Połykaj z Surri

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2015-11-03, 15:54   

Najwyraźniej pisowcy tam siedzą i pissują na lewackie zgłoszenia.

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

Vouk 
Mały Veg

Wysłany: 2015-11-03, 16:29   

Cóż, najwyraźniej śmianie się z durnych mamuś jest aspołeczne. Jeszcze się zbuntują i przestaną rozmnażać, to kto wtedy będzie robił na nasze emerytury. Śmianie się z trawożerców jest prospołeczne, i tak wiadomo, że to w większości geje i lesby, a poza tym w ogóle wynaturzone to jakieś.

Tak serio - nie wiem kto tam siedzi i tym zarządza, ostatecznie fejsbuk to nie jest krynica mądrości i ostoja Salomonowej sprawiedliwości. W ogóle przeraża mnie powoli fakt, że ten portal tak zdominował życie większości internetowego społeczeństwa, że już owi ludzie nie potrafią bez niego funkcjonować. Widzę po swoich znajomych. Kiedyś korzystało się bardziej z różnych forów dyskusyjnych, miało się kilka komunikatorów do wyboru, społecznościówki o tematyce muzycznej typu myspace, last.fm, teraz wszystko zdominował fejsbuk, a taka centralizacja wirtualnych społeczności pod jednym szyldem zwyczajnie mi się nie podoba, bo nietrudno się domyślić, do czego to może doprowadzić.
Ostatnio zmieniony przez Vouk 2015-11-03, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  

wintersoul 
Pilny Veg

Wysłany: 2016-05-25, 19:12   

Haha, nie wiem jak was ale mnie to niesamowicie śmieszy :megapolew:
Ale ci ludzie muszą mieć zorane bańki, że tak się bulwersują czymś co nawet ich nie dotyczy :lol:

Degon 
Veg przez duże V

Wysłany: 2016-05-25, 20:08   

Jak najbardziej ich dotyczy. Albo raczej najpewniej kiedyś będzie ich dotyczyć; w każdym razie obawy (świadome i wyrażane przez niektórych trupojadów czy też podświadome) nie takie bezpodstawne.
Kwestia czasu, wpływu lobby wege - wzrostu ilości wege ludków w społeczeństwie.
Partia głosząca wprowadzenia zakazu spożywania mięsa miałby mój głos.

A na razie:
„Więcej wegetarian to czystsze środowisko i mniejsze emisje dwutlenku węgla. Dlatego duński rząd rozważa wprowadzenie podatku od czerwonego mięsa. Kolejnym krokiem może być nałożenie takich obciążeń na wszelkie rodzaje mięsa. Podobne postulaty pojawiły się już wcześniej w Wielkiej Brytanii.
Duńska Rada Etyki zaproponowała, aby na początku wprowadzić podatek od wołowiny, a w przyszłości rozszerzyć go na wszystkie rodzaje czerwonego mięsa.” http://tvn24bis.pl/ze-swi...eso,639659.html

*autor tegoż genialnego palindromu pozostaje nieznany

wintersoul 
Pilny Veg

Wysłany: 2016-05-25, 20:21   

Degon napisał/a:

„Więcej wegetarian to czystsze środowisko i mniejsze emisje dwutlenku węgla. Dlatego duński rząd rozważa wprowadzenie podatku od czerwonego mięsa. Kolejnym krokiem może być nałożenie takich obciążeń na wszelkie rodzaje mięsa. Podobne postulaty pojawiły się już wcześniej w Wielkiej Brytanii.
Duńska Rada Etyki zaproponowała, aby na początku wprowadzić podatek od wołowiny, a w przyszłości rozszerzyć go na wszystkie rodzaje czerwonego mięsa.” http://tvn24bis.pl/ze-swi...eso,639659.html

Pisali też o tym na innych portalach.
Ludzie niesamowicie się tym bulwersowali i zminusowali artykuł do granic możliwości :D
A ja jak zawsze na odwrót. W końcu spotkała mnie jakaś pozytywna informacja

psychoactive 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2016-11-16, 09:10   

Kurwa, ja - skrajny antysocjalista, ucieszyłem się, że gdzieś chcą wprowadzić podatki. Vegan is evol.

Odpowiedz do tematu