Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mordobicie
Autor Wiadomość
Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-06-02, 18:26   Mordobicie

Uprawiacie? Oglądacie?

Ja czasem oglądam - i mordobiciowe dyscypliny sportu są jedynymi, dla których włączam telewizor.

W boksie śledzę poczynania światowej czołówki i Polaków. W MMA poza Polakami interesują mnie raczej tylko freak showy.

Dziś biją się Artur Szpilka i Gonzalo Omer Basile. Faworytem zdecydowanie Szpilka, ekskibol, którego kariera rozpoczęła się w momencie, gdy został przyuważony przez trenera podczas kibolskiej ustawki. W międzyczasie przesiedział 18 miesięcy w pierdlu za kradzież telefonu i pobicie. Ogólnie mentalny dresiarz i kretyn, ale walczy efektownie i szpece od boksu wróżą mu świetlaną karierę.
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-06-02, 18:38, w całości zmieniany 5 razy  

eliwinter 
Guru Veg
wu-wei

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2012-06-02, 20:54   

Oglądanie sportu raczej mnie nie interesuje. Żadnego. Ale boks, owszem. Może nie kibicuję jakoś namiętnie, nie śledzę kto z kim i o co się bije, ale jeśli przypadkiem zdarzy mi się oglądać, to raczej z przyjemnością. Nie wiem skąd mi się to wzięło... 8-)
Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie - Gary Yourofsky

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-06-02, 20:58   

Lubisz brutali? :kiss2:
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-06-02, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

eliwinter 
Guru Veg
wu-wei

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2012-06-02, 21:13   

Skąd! Lubię oglądać mordobicie w tivi ;)
Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie - Gary Yourofsky

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2012-06-03, 01:22   

Oglądam, jak się uda. Dwa lata pracowałem jako barman w baromelinie ( z przewagą meilny) i jednym z gości był niejaki Heniek - spoko gość (niewiele młodszy od mojego ojca) totalny miłośnik boksu i przy okazji chodząca encyklopedia. Sporo się przy nim o mordobiciu dowiedziałem.

Aczkolwiek ostatnie co widziałem od początku do końca to nieszczęsny wpie**ol jaki Adamek zebrał od Witalija. Niestety chłopak z gór nadal nie zrozumiał, że to jednak nie jego kategoria wagowa i powinien wrócić do poprzedniej, niższej gdzie faktycznie był Bogiem ( chyba, że doczeka do emerytury Kliczków)

cat bless you

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-06-03, 03:54   

Ee tam. Lepiej być w pierwszej dziesiątce wagi królewskiej, niż rozstawiać wszystkich po kątach w kategorii pośledniej. To jak wybór między mistrzowaniem w zimbabweńskiej lidze futbolu, którą każdy ma w dupie, a przyzwoitym graniem w lidze angielskiej, gdzie i dziwki, i limuzyny. Albo między byciem bogiem disco-polo a byciem jedną z gwiazd rock and rolla.

Chodzą słuchy, że jeśli Adamek rozłoży za dwa tygodnie Chambersa, to będzie walczył jesienią z Powietkinem o pas WBA. A to już tytuł nie w kij dmuchał, tym razem możliwy do zagarnięcia.

Z Kliczkami najprędzej zmierzy się Mariusz Wach. Możliwe, że już we wrześniu. Wach to kawał ślamazarnego drewna, ale uderzenie ma. Na punkty nie wygra z żadnym z braci, ale farciarski nokaut mógłby mu się przydarzyć z Władimirem, który ma znacznie słabszą szczękę od Witalija.

Co do dzisiejszej walki, Szpilka spisał się bez zastrzeżeń, kolejny kelner podbił mu ranking. Niech mu dadzą wreszcie jakiegoś zabijakę, który pokaże, na ile 'drugi Gołota' jest drugim Gołotą, a na ile medialną wydmuszką.
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-06-03, 04:04, w całości zmieniany 4 razy  

VEsna 
Natchniony Veg

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-06-03, 10:37   

Ja też oglądam
tylko i wyłącznie boks i pokrewne
w sumie nie wiem czemu - ale to jakieś dla mnie sensowne( świadczy o mnie nieźle, że okładanie się po mordach uważam za sensowne)
innych dyscyplin,. z piłka nożną na czele nie rozumiem
a mordobiecie i owszem, nawet wresling lubię ;)

a Szpilka - tez jestem ciekawa dalszych losów
niezła historia - "kopciuszkowa" peace

majoballs 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2012-06-03, 10:48   

Ja uprawiam a w zasadzie uprawiałem, pojawiałem się w miejscach w których nie powinienem się pojawić w najmniej odpowiednim czasie :mrgreen: efekt oczywisty, ale jak to mówią morda nie szklanka

Oczywiście, nie polecam.

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2012-06-03, 19:49   

Makrela może i słusznie, ale z drugiej strony naprawdę przykro było patrzeć, jak Adamek był bezradny przeciwko Witalijowi. Szczerze to chyba Sosnkowski lepiej wypadł.
A przy okazji Witalij to niezły cwaniak i kalkulator. Jak może, to nie spuści łomotu w pierwszej, czy drugiej rundzie. Czeka do dziesiątej. A za każdą przerwę reklamową inkasuje pieniążki od telewizji RTL. Myśli chłop (w końcu doktor ;) )

Pamiętam, jak laata temu czekałem całą noc na walkę o mistrzostwo świata jaką Gołota miał stoczyć z Lewisem. A tu bach, bach, półtorej minuty i pozamiatane.:) Osobiście szkoda mi Gołoty, miał o wiele lepsze warunki fizyczne niż obecnie Góral. Gdyby miał równie twardą psyche, jak Adamek to Lenoxa by znieśli z ringu.
Gołota to najlepiej spieprzona kariera polskiego pięściarza ever.

cat bless you

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 75 razy
Wysłany: 2012-06-04, 09:36   

W boksie kocha się moja mama. Ja rzadko sama z siebie puszczę relację. Ostatnio tak zrobiłam przy walce którą wspomniał Tequilla (Kliczko-Adamek).
Ale jak trafię przez przypadek to nie wyłączę, z chęcią wyciągnę browara i się zawieszę na mordobiciu :mrgreen:

Nic jednak u mnie nie wygra z piłką. No nic 8-)

Połykaj z Surri

Łysica 
NieVeg

Wysłany: 2012-07-07, 19:32   

Szufla!
Boks moze byc,ale dla mnie najlepsze jest MMA,lub walki w klatce(UFC,Bellator,).
To co robi Khalidow na KSW tj.nie do opisania,on jest niesamowity. :lol:
A i czasami sumo,jak sié trawi.Fajnie jest popatrzec jak jeden hipopotam "rzuca"
drugim hipopotamem :megapolew:

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-09-15, 20:36   

KSW 20 właśnie trwa.

Zaraz walczy krzyworyjec.

Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-09-15, 20:37, w całości zmieniany 2 razy  

Łysica 
NieVeg

Wysłany: 2012-09-16, 11:12   

Szufla!
Tomasz Makrela napisał/a:
KSW 20 właśnie trwa.

Tak,z tym że kazali sobie za to zapłacić,gnojki nie dobre :evil:
Płacę abonament za polsat i co by jeszcze chcieli.
Dzis będzie powtórka to obejrzę :-)

krzysztof
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2012-09-16, 11:26   Re: Mordobicie

Tomasz Makrela napisał/a:
Uprawiacie? Oglądacie?

Ja czasem oglądam - i mordobiciowe dyscypliny sportu są jedynymi, dla których włączam telewizor.

W boksie śledzę poczynania światowej czołówki i Polaków. W MMA poza Polakami interesują mnie raczej tylko freak showy....

Jake Shields - mistrz MMA - wieloletni wege
http://www.forumveg.pl/vi...&start=15#84892

:bye:

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-09-16, 11:29   

Łysica napisał/a:
Dzis będzie powtórka to obejrzę

Nie warto; najgorsza gala, jaką widziałem. (I to nie tylko moja opinia.) Ciekawa walka Moksa i Mańkowskiego, reszta wieje nudą. Pojedynek Pudziana - żałość. Przeciwnik na poziomie Sappa.

Najciekawszy fragment gali:

Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-09-16, 11:36, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu