Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
kryzys 
Mały Veg

Wysłany: 2012-11-27, 15:12   mieszkanie w Warszawie

cześć!
to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. i pozdrawiam z Kraju Basków, gdzie obecnie przebywam.
o co chodzi: zastanawiam się nad powrotem do Polski (choć to w zasadzie już podjęte), a konkretnie nad przeprowadzką do Warszawy. dotychczas mieszkałem w Poznaniu, więc to zupełnie nowe miasto dla mnie, nie mam tam zbyt wielu znajomych, ale potrzebuję pewnej zmiany. W związku z czym szukam mieszkania - wiadomo, że najfajniej byłoby stworzyć mieszkanie w pełni veg*, stąd moj post.
o mnie: skonczone 22 lata, zrobiony licencjat na UAM z socjologii (dzienny), weganin, sxe, miłośnik rowerów (bike-punk ;) ). w Warszawie chcę zacząć pracę na kurierce (dowiaduję się i szukam miejsca właśnie), uczyć się weekendowo (prawdopodobnie w szkole policealnej albo jakims innym cosinusie).
mieszkanie: zależy mi na pokoju jedynce, poza tym zbyt wielu wymagań nie mam, bylebyśmy potrafili się dogadać. chyba chciałbym szukać mieszkania jak najbliżej centrum, bo zawsze mi na tym zależy, zwłaszcza przy charakterze pracy, jaki chcę wykonywać. oczywiście nei za drogo, ale nie potrafię określić górnego limitu (z dolnym jest łatwiej), bo nie znam warszaFskich realiów.
no i problemy: wracam do Polski na święta, konkretnie 12 grudnia. o tyle łatwiej, że ląduję w warszawie właśnie, więc możemy się zgadać na żywo, bo będę w niej przez jakieś 3 dni. zależaloby mi na przeprowadzce około połowy stycznia, tak myślę.
pytania: piszcieeeeee śmiało. na forum bądź kontakt mailowy: kry_zysk@wp.pl

a zwą mnie Kryzys (dlatego siedzę w hiszpanii właśnie :-) ). pozdro, yo!

vanilya 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-11-28, 23:57   

Generalnie weganie i sXe są u mnie zawsze mile widziani, ale pokoju jedynki akurat do dyspozycji nie mam - ni mniej jak usłyszę coś o jakimś vege-mieszkaniu to dam znać, popytać też mogę.

pozdro, yo!

kryzys 
Mały Veg

Wysłany: 2012-11-29, 15:54   

super, jestem bardzo wdzięczny i kłaniam się w pas.

pozdro, yo! ;)

chomiczapicza
Pilny Veg

Wysłany: 2012-12-10, 19:28   

Witam.

Ja mieszkam od urodzenia w Warszawie.
Właśnie się zastanawiam gdzie się przenieść i jak urządzić.
Od roku sobie lukam na oferty i przyznam, że wyższy standard, taniej i wiecej mozna dostać przy mieszkaniach 3-4 pokojowych i wzwyż. Wychodzi taniej na pokój. Typu kawalerka wieksza 20-3x m koło 1000-1300zł + rachunki. a 3 pokojowe potrafią być 1600 + rachunki.
Przykłady z dzielnicy praga południe.
Na ile lat miałoby wam posłużyć wspólne mieszkanie?

O mnie, skończyłem 25 lat. Staram się jeść na surowo, czyli jabłka, banany, koktajle, ale tez interesują mnie smaczne gotowane wegańskie żarcie. Lubie nowe przepisy sprawdzać. Z zalet to mam bieżnie do biegania :) także domownicy mogliby korzystać. Charakter: dostosowuje się do otoczenia, niestety(albo stety), ale preferuje bardzo pozytywnie nastawionych ludzi. Interesuje się przedsiębiorczością, obecnie skończyłem jedno przedsięwzięcie i rozglądam się za następnym. Pozdrowionka.
Ostatnio zmieniony przez chomiczapicza 2012-12-10, 19:56, w całości zmieniany 4 razy  

kryzys 
Mały Veg

Wysłany: 2012-12-16, 19:23   

hejo!
dzięki za wszystkie odpowiedzi, również te pisane prywatnie (naprawdę doceniam bardzo każdą zaoferowaną pomoc i jestem megamegamegawdzięczny!). póki co niestety, praca się nie kroi w warszawie, więc chyba najbliższy czas spędze w Poznaniu. liczę jednak, że już niedługo spotkamy się gdzieś w wawie przypadkiem lub nie! dzięki raz jeszcze, no i dodam wprost by nie gmatwać: odpuszczam na razie warszawę. pozdro! ;)

vectra
Mały Veg

Wysłany: 2013-01-10, 20:31   

Wawa- pokój na Gagarina z widokiem na PKiN

Do wynajęcia przestronny, słoneczny, odmalowany pokój na Mokotowie na ul. Gagarina. W pokoju jest: regał na książki, długie biurko, mała komódka, istnieje możliwość wstawienia materaca. W mieszkaniu jest: drugi pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, schowkoszafa. Mieszkanie na 5 piętrze z okna kuchennego widok na Pałac Kultury i centrum Warszawy. Świetna lokalizacja: blisko Łazienki, doskonałe połączenie z centrum i resztą świata. Mieszkanie zaopatrzone w wszystkie niezbędne sprzęty. Odmalowane.

Pokój do wynajęcia dla jednej osoby: 1050zł/miesiąc
Lub dwóch, od osoby: 525zł/miesiąc, doskonały dla pary.

Poszukujemy wegetarian/wegan!

Wolny od lutego albo wcześniej!

Kontakt: tel. 696_725_133 Adam

Odpowiedz do tematu