Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dietetyk dla RMF FM: Niektórzy wegetarianie lubią smak mięsa
Autor Wiadomość
yarosh1980 
Ostoja Wiedzy

Wysłany: 2017-12-13, 18:49   

Nela napisał/a:
Argument że ktoś jest lepszy bo jest weganinem jest po prostu podły i dla mnie to już jest dno

To zależy od osoby jaki poziom argumentów się stosuje, czy mają one być podłe. W tym przypadku musiały sięgnąć dna, bo taki już jest Hate.

Nela 
Pilny Veg

Wysłany: 2017-12-13, 18:56   

Wg mnie poziom argumentów odzwierciedla poziom osoby która je wypowiada a nie poziom osoby do której mają trafić.

Miła Gosia 
Veg Do Potęgi
eko pedał

Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2017-12-13, 21:07   

Ta jak ze skorupy wyszła xd dobrze Nela, o to w życiu chodzi

yarosh1980 
Ostoja Wiedzy

Wysłany: 2017-12-13, 21:35   

Ale poziom argumentów które mają trafić do danej osoby wynika też z poziomu tej osoby. Tak to jest, że czasami trzeba się zniżyć do poziomu danego użytkownika, ażeby móc mu coś zakomunikować na jego falach. Jeśli on nie ma do zaproponowania niczego więcej niż szambo - niech nie oczekuje w swoją stronę perfum.

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2017-12-14, 08:49   

Tak to już Nela z naszym yaroszem jest. Co rusz musi się do czyjegoś poziomu zniżać i używać tych podłych "argumentów", którymi się tak bardzo brzydzi. No, ale to wszystko w imię większego dobra, wykąpie się potem i już jest okej.

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/
Ostatnio zmieniony przez Hate 2017-12-14, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  

orzechova 
Guru Veg
żółtodziób

Pomogła: 55 razy
Wysłany: 2017-12-14, 09:20   

wszyscy zaraz dostaniecie bana, co to za oftopingi :lol:

yarosh1980 
Ostoja Wiedzy

Wysłany: 2017-12-14, 14:51   

Hate napisał/a:
Co rusz musi się do czyjegoś poziomu zniżać i używać tych podłych "argumentów"

no raczej z nikim innym nie mam potrzeby tak specyficznie dialogować jak z tobą

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2017-12-14, 20:22   

Nie no, jasne.

yarosh1980 napisał/a:
Ja pier**le, miałeś w gimnazjum chociaż ocenę dopuszczającą z polskiego? Pytając czy to ma sens, nie pytałem cię o to, czy moje zdanie ma sens, tylko czy opisywane w moim zdaniu działanie ma sens.

yarosh1980 napisał/a:
nie musisz być przydupaskiem tumora. Twoje latanie koło niego, bronienie go i wstawianie się za nim nie spowoduje że zyskasz tym jego szacunek. On może cię docenić i poklepać po główce, ale szacunku tak się nie zyskuje

yarosh1980 napisał/a:
Naprawdę - mam z ciebie ubaw jak z klauna w cyrku. Dlatego jeszcze raz poświęcę ci trochę mojego czasu, choć oczywiście nic to nie da - pewnego poziomu już nie przeskoczysz, nawet tego podstawowego, ale potraktuję to jako zabawę

yarosh1980 napisał/a:
Ach, i nie bądź taki pewny, że możesz mnie stawiać na równi z tobą czy miliardami innych średniaków umysłowych (choć istnieją racjonalne przesłanki by sądzić, że nawet przeciętniacy / ludzie ze stopniem rozwoju "pierwotniaka" deklasują cię intelektualnie, nawet na najprostszych przykładach

yarosh1980 napisał/a:
No ej, uważaj koleś do kogo pijesz z tymi tekstami, bo pewnego dnia możesz oberwać przytyk ale w nos. Albo w czółko, celem lepszego wychowania, ku dobrym manierom oczywiście;) Więc radzę panować nad językiem.

yarosh1980 napisał/a:
nie wiem co ty do mnie pierdzielisz skończony ośle:))

yarosh1980 napisał/a:
ale ten bajzel powstaje tylko w twojej główce, bo skoro nie starcza ci intelektu, to nigdy nie dasz rady ocenić czyichś zdań na tyle umiejętnie, aby było właściwie, bo jedynie na bazie twoich mocno ograniczonych możliwości

yarosh1980 napisał/a:
Ciągle nie kumasz dlaczego zapytałem o to, cię czy jesteś jakimś zespołem. No i wybacz, ale ośmieszyłeś się trochę tym, że nie załapałeś ironicznego porównania do Korkiego 8-) Jeżeli nie kojarzysz kto to był Corky, to już ci tłumaczę. Otóż był kiedyś taki film "Dzień za dniem", gdzie główną rolę grał chłopiec z zespołem Downa o imieniu Corky - po naszemu Korki. Jest taki kawał, gdzie Korki kasuje w tramwaju kilka biletów, a jak się go pytają dlaczego tak robi, to mówi, że jest on zespołem. To dlatego zapytałem cię czy jesteś zespołem :) , czaisz teraz? :) Tylko zespół mówi o sobie "my", "nasze" (no chyba że jeszcze Gollum z "Władców Pier

Uważaj z tym zniżaniem się do czyjegoś poziomu, bo ci coś strzeli i tak już zostanie.

[/offtopic]

osty jarosza.PNG
Plik ściągnięto 10 raz(y) 64,78 KB

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

yarosh1980 
Ostoja Wiedzy

Wysłany: 2017-12-14, 21:57   

To machloja. Bezwartościowe bzdety, dawno nieaktualne. Podałeś przykłady typków, którzy nie istnieją na tym forum, bo ich tu po prostu od wieków nie ma xD A ja mówiłem o czasie teraźniejszym, czyli o tym, co dotyczy nas teraz. I dlatego stwierdziłem że tylko w stosunku do ciebie trzeba się giąć, chylić, koślawić, żeby zrównać się z poziomem twojego ucywilizowania/kultury.

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 75 razy
Wysłany: 2017-12-15, 09:26   

Panowie, proszę nie róbcie już offtopu. Dosyć ciężko się porządkuje foro na tablecie ;)

Połykaj z Surri

Odpowiedz do tematu