Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hate
2013-09-27, 05:34
pomocy, tonę
Autor Wiadomość
highest-mountain 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2013-10-08, 19:47   

Nie uważam, żeby dział dla osób, które jedzą mięso był miejscem dla ludzi zatwardziałych i tych, które nie chcą tego zmienić. Pisze tam również wiele osób, które szukają pomocy - między innymi w sprawach przechodzenia na wege albo problemach związanych z czasowym niejedzeniem mięsa.
Ale nie róbmy z forum burdelu.
Nie chodzi mi o to, żeby w dziale dla wege nie mógł pisać i przebywać nie-wege(to jest zresztą niemożliwe). Chodzi mi o to, żeby nie zakładał tematu w nieodpowiednim dziale. Często ciężko jest wybrać dział i każdy się może pomylić. Ale wtedy - według mnie - należy podziękować za przeniesienie do odpowieniego miejsca i kontynuować wątek, a nie wyzywać moderatorów. Bo w ten sposób wszyscy źle się nakręcili.

I nie będę kontynuować tej rozmowy, bo ona nie ma sensu. I nie o to chodzi - chłopak szuka pomocy w sprawie zdrowia i moja rada jest taka, żeby pójść najpierw do lekarza i zrobić podstawowe badania. Jeśli wyjdą dobre, szukać dalej.
Warto też poczytać trochę na temat zrównoważonej diety wegetariańskiej(jeśli chcesz na takową przejść,mistixusx) i wtedy zawsze też jest łatwiej zapewnić sobie wszystkie potrzebne organizmowi składniki.

Z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby!

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2013-10-09, 14:51   

pawel. napisał/a:
2. Jego temat zostal zle potrktwany wiec uznal ze moderacja jest na niskim poziomie (do czego ma prawo uznac. czy moze nie ma?) poprsil o dane zwieszchnika forum.
Bzdura nr. 1. Temat został potraktowany tak jak każdy temat zwierzętożercy. Wbij sobie w końcu do łba, że dział "Dieta i Zdrowie" jest dla wegów a nie dla typów jedzących sardynki i uczących dzieci zabijać ryby. Wynika to jasno z opisu działu "Jak wygląda nasz wegetarianizm/weganizm? Co jemy, jak jemy i jak dbamy o zdrowie."

pawel. napisał/a:
3. Argumnt nie ma sensu bo wtedy w dziale witarjan by mogli pisac sami witarjanie. chyba ze utwrza tamn spejny temat dla "pol witarjan". A ja jem mieso. - powinno byc dla tych ktrzy ani nie szukaja wiedzy, sa zatwradziali, sie obnosza itp. A nie dla kogos kto wpadl sptac o zdrowie bo sie martwi ze porzcil mieso (poza wyjotkami) i dla kogos kto jest NOwy, tak nowy tak nowitki ze nioe zna jeszcze dokadnej nazwy wegetajaniu. I ze mu musimy mu ja mlotkiem wbic do glowu. Dla mnie zenada. A niby taka empatja wstod wege ludkow.
Bzdura nr. 2. Forum jest dla wszelkiej maści wegusów. Wegetarianizm zaczyna się od niejedzenia mięsa co potwierdzają sjp, encyklopedia etc. Zatem wszystkie osoby niejedzące zwierząt mogą swobodnie poruszać się po całym forum. Nikt również nie zabrania zadawać pytań zwierzętożercom - w odpowiednim do tego dziale. Żenada, że nie ogarniasz. Może przewietrz pokój.

Podsumowując: Jak zwykle bełkoczesz. Logiki i sensu w twym rozumowaniu brak. [edit]Wyedytowałem tę część swojego postu jako, że członkowie GTW uznali, że przesadziłem. [/edit]

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/
Ostatnio zmieniony przez Hate 2013-10-11, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  

Milia 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2013-10-09, 18:47   

Nie rozumiem po co ta dyskusja sie toczy skoro misitxuxs juz dawno sobie stad poszedl.

pablo75 
Natchniony Veg

Wysłany: 2013-10-09, 19:25   

Zastanawiam się czy to nie była jakaś prowokacja.

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2013-10-10, 17:13   

10 Przykazań Vega napisał/a:
7. Nie będziesz podejmował dyskusji dot. porządku forum w wątkach nie służących temu celowi (nie dotyczy upomnień od moderacji).

Niniejszym pragnę ostrzec, że każdy kolejny post w tym wątku dotyczący kwestii organizacyjnych zostanie obligatoryjnie i bezpowrotnie usunięty :mówięci:
Zapraszam do działu Sprawy organizacyjne

Joshua 
Veg Dojrzały
WAKE UP !

Wysłany: 2013-11-17, 07:38   

po co temat o jedzenu zwierząt??????? :shock: sorki ale to chore... to jakbym wszedł do sklepu weganskiego a tam ... humanitarnie zarżnięty prosiaczek

Odpowiedz do tematu