Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lucy, młoda suczka szuka domu od zaraz!
Autor Wiadomość
katarzyna_ana 
świerzak

Wysłany: 2014-06-22, 17:34   Lucy, młoda suczka szuka domu od zaraz!

Witajcie,
do tej pory nie korzystałam aktywnie z forum, choć zaglądałam na nie w poszukiwaniu porad i inspiracji. Próbuję uratować świat... pewnej cudownej istoty i dlatego postanowiłam się do Was zwrócić, ponieważ zawsze odnajdywałam tutaj ludzi z pozytywną energią, której teraz i mnie i Lucy tak bardzo potrzeba.

Przebywam aktualnie zagranicą. Kilka dni temu dowiedziałam się, że ze względu na stan zdrowia mój ojciec był zmuszony oddać do schroniska w Krakowie naszego psa, którym nie jest już w stanie się zajmować. Nie mam możliwości wrócić do Polski i zająć się tą sprawą osobiście.

Szukam dla Lucy nowego domu, kilka lat temu moja rodzina zabrała ją ze schroniska i serce pęka mi na myśl, że życie zmusiło nas do dodania jej tam z powrotem. Wyczerpuję powoli wszystkie swoje kontakty i możliwości manewru. Lucy potrzebuje spokojnego, stabilnego domu wśród dojrzałych domowników.

Byłabym niezwykle zobowiązana za każdą pomoc w tej sprawie. Jeśli możesz rozesłać wiadomość z załącznika do swoich znajomych, popytać... Każda inicjatywa, informacja czy pomysł działania jest dla mnie na wagę złota.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie, którą założyłam dla Lucy na Facebooku
strona Lucy na FB
Sama również chętnie odpowiem na wszelkie pytania w razie konieczności.
Obiecuję świadcząc słowem honoru, każdy ciepły gest w tej sprawie, podać w życiu dalej zwielokrotniony po stokroć.

Pozdrawiam ciepło,
Katarzyna

Lucy Love.jpg
Krótkie CV Lucy
Plik ściągnięto 31 raz(y) 251,86 KB

Ostatnio zmieniony przez katarzyna_ana 2014-06-22, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu