Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Religia/duchowość a wegetarianizm
Autor Wiadomość
Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2005-09-03, 15:41   

maris bez zbednego owijania w bawelne powtorze ci cos co mowilem ci juz gdzies indziej. odpieprz sie odemnie raz na zawsze. nie zycze sobie bys komentowal moje posty na dodatek we wlasciwy sobie prymitywny i prostacki sposob, gdzie niewiedza, klamstwo, tani zart, uposledzony sarkazm i zwykle chamstwo sa tym co cie napedza przy ich pisaniu. wszedzie gdzie sie pojawiasz robisz burdel, wiec oszczedz tego nam przynajmniej w tym miejscu. swoja droga nastawienie do ciebie ludzi powinno ci chyba dac do myslenia, ze moze jednak nie tak jest cos z twoja makowka. jesli masz cos do mnie to chetnie spotkam sie z toba osobiscie i wtedy bedziesz mogl mi w twarz powiedziec co o mnie myslisz. bluzgi zza monitora sa wlasciwe tchorzom i frajerom a mniemam, ze ty za takiego sie nie uwazasz...
sorki jesli kogos urazilem trescia tego posta, ale nie zamierzam biernie patrzec jak jakis pozal sie boze zakompleksiony wybryk natury jedzie po mnie w ten sposob.

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

sylwia 
Veg Do Potęgi
"ta zła"

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2005-09-03, 15:45   

Hate napisał/a:
sorki jesli kogos urazilem trescia tego posta, ale nie zamierzam biernie patrzec jak jakis pozal sie boze zakompleksiony wybryk natury jedzie po mnie w ten sposob.

jak dla mnie to jestes usprawiedliwiony.

scrible 
Wyższy Stan Ducha
szatanista

Wysłany: 2005-09-03, 16:08   

Dla mnie też, bo wiesz nie jesteś osamotniony w tym co myślisz ;)

Pozdrawiam

Piątek godzina 22:00 czczimy szatana, naszego pana!!!
Kto nie słucha dostanie bana.

xVeganBoyx 
Łamacz Klawiatur
Vegan Revolution

Wysłany: 2005-09-03, 16:10   

Co wy od niego chcecie , nie widze nic zlego w jego postach :shock:
aaa zapomnialem towarzystwo wzajemnej adoracji :x

scrible 
Wyższy Stan Ducha
szatanista

Wysłany: 2005-09-03, 17:19   

xVeganBoyx napisał/a:

To ja polecam przyjrzeć sie uważniej.

xVeganBoyx napisał/a:

Dokąłdnie, rozszyfrowałeś nas...

Pozdrawiam i dalje Ci meliske polecam ;)

Piątek godzina 22:00 czczimy szatana, naszego pana!!!
Kto nie słucha dostanie bana.

sylwia 
Veg Do Potęgi
"ta zła"

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2005-09-03, 17:19   

xVeganBoyx napisał/a:

weganboj, dedykuje Ci post h8

defu 
Veg przez duże V
wedżi pedżi

Wysłany: 2005-09-03, 19:07   

hehe jaka gesta atmosfera 8-) weganboj jak cie interesje krisznaizm i weganizm to wejdz na strone omkary i przeczytaj co tam o tym pisze jakis typek ;) omkara.pl

Czarna Niewdowa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-03, 20:26   

xVeganBoyx napisał/a:

... bo jestes tak samo zapatrzony we własne urojenia jak on? :x

Maris,
pusto w żołądku, pusto w główce - niech żyje Europa, bo tu ludzie nie doznaja głodu.
My jesteśmy syci, a tobie ta pustka doskwiera wywołujac spustoszenie w umysle...
Może warto się czasem objeść, zalać, poczuć jak cię rozpycha, zamiast karcić innych za swoje niedobory, winiąc obcych za swój nieznośny głód?
uuuu :evil:

Alispo 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2005-09-03, 22:40   

a co do krow u bhaktow to wcale nie jest rozowo..nie da sie uniknac powiazan z przemyslem miesnym...w kazdym razie mysle,ze nie w naszym kraju..po pierwsze-najp[ierw skads te krowy trzeba wziac na poczatku hodowli...po drugie-zeby bylo duzo mleka to musza sie rodzic cielaki-a co z nimi zrobic?przeciez hodowla nie moze rozrastac sie w nieskonczonosc....
jak dotad jeszcze nikt z bhaktow mi nie umial tego sprostowac...ale moze jednak sie myle.. :roll:

maris 
Natchniony Veg

Wysłany: 2005-09-03, 23:34   

Hate napisał/a:
maris bez zbednego owijania w bawelne powtorze ci cos co mowilem ci juz gdzies indziej. odpieprz sie odemnie raz na zawsze. nie zycze sobie bys komentowal moje posty na dodatek we wlasciwy sobie prymitywny i prostacki sposob, gdzie niewiedza, klamstwo, tani zart, uposledzony sarkazm i zwykle chamstwo sa tym co cie napedza przy ich pisaniu. wszedzie gdzie sie pojawiasz robisz burdel, wiec oszczedz tego nam przynajmniej w tym miejscu. swoja droga nastawienie do ciebie ludzi powinno ci chyba dac do myslenia, ze moze jednak nie tak jest cos z twoja makowka. jesli masz cos do mnie to chetnie spotkam sie z toba osobiscie i wtedy bedziesz mogl mi w twarz powiedziec co o mnie myslisz. bluzgi zza monitora sa wlasciwe tchorzom i frajerom a mniemam, ze ty za takiego sie nie uwazasz...

:arrow: twoja wypowiedz odzwierciedla to co jest w tobie...tak wiec napisales o sobie :!:
nie wiesz z kim masz doczynienia i kiedy mnie spotkasz,ale dowiesz sie...slowa wtedy nie beda potrzebne 8-)

hatiffnatka 
Natchniony Veg

Wysłany: 2005-09-04, 00:48   

Wprawdzie nie wiem, o co tym razem poszlo, poniewaz nie zdazylam przczytac wszystkich postow, niemniej jednak pozwole sobie wrocic do tematu.

nie jestem wierzaca (choc nie twierdze, ze to sie nie zmieni), i nie znosze, gdy ktos proboje na sile mnie nawracac, badz tez udowodniac mi, ze bez wiary me zycie jest niepelne/gorsze itp.

jestem wegetarianka i jest to moj swiadomy wybor niezalezny od jakiejkolwiek religii.
(choc o przynaleznosc do roznych sekt bylam juz posadzana i to nie raz :) )

to tyle na dzis...dobranoc :roll:

Alispo 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2005-09-04, 10:47   

defu-co na tej omkarze wyczytales?

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2005-09-04, 17:35   

biblia jest na wskroś nie wegetariańska... niestety.. jeść owocki i żyć obok lwa można było tylko w raju.. potem wiecie.. Jahwe się upajał zapachem palonej trzody i było mu z tym dobrze... a jeśli kiedyś się na to skrzywił to tylko dlatego, że naród wybrany na ołtarzach krew przelewał i jednocześnie przykazań nie zachowywał... ale ofiary były potrzebne.. potem Jezus swą śmiercią ofiary zastąpił... chociaż tyle... pomimo, że za życia duchy wpędzał w świnie, co biedne się topiły... a jak niewidomego leczył, to kazał mu ofiarę złożyć... itd. etc. (...) mięso zostało na talerzach... a jeśli Jezusa chcesz naśladować to rybki pod widelcem są wskazane... jak to w piśmie stoi: nie to co do ust wchodzi czyni cię nieczystym... i wszystko co z rzeźni pochodzi, jeść będziecie... :czyta:

yea... to był taffitowy skrót biblijny jeśli chodzi o wegetarianizm.. nie za bardzo mogę przynależeć do religii, która się opiera na kartach tej księgi i wszystko co mówi o duchowości na niej opiera..

i nie dotyczy to tylko wegetarianizmu..

kiedyś zmuszony pójść do spowiedzi (byłem świadkiem na bierzmowaniu - żaden szatanista ze mnie, zwykły pozer) odbyłem mała pogawędkę z księdzem..

K: a posty nakazane przestrzegasz?
T: eee.. ja to w ogóle mięsa nie jem..
K: jak to?
T: ...
K: Bóg dał nam zwierzęta na pożywienie..
T: mógłbym polemizować
K: poza tym mój drogi jest jeszcze piąte przykazanie... nie zabijaj... i odnosi się to również do naszego ciała... nie wolno mu szkodzić.. a nie jedząc mięsa, możesz sobie zaszkodzić.. nie trzeba się tak umartwiać
T: ...

to była moja ostatnia spowiedź, utwierdzająca mnie w przekonaniu, że kościół katolicki już nic nie zrobi dla mojej duchowości

teraz przyklaskuję grupom religijnym, w których wegetarianizm jest ważną ideą, ale członkiem żadnej religii nie zostanę ot, trauma

defu 
Veg przez duże V
wedżi pedżi

Wysłany: 2005-09-04, 22:15   

na omkarze napisane ze weganizm u bhaktow jest ok i ze to bardzo dobra rzecz ale z drugiej strony z rezerwa podchodzi sie do tego i ogolnie troche sie to traktuje jako niepotrzebny dodatek. cos w stylu"patrzcie on nie je nabialu:OO to dobrze ale wcale nie lepiej niz jedzenie go bo to pokarm do ofiarowania krsnie" cos w ten desen.polecam, przeczytaj sama artykul krotki a w miare tresciwy

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2005-09-05, 02:11   

Kryszna w swych naukach nie zakazuje picia mleka co wydaje mi sie oczywiste ze wzgledu na to, ze krowy przez jego wyznawcow sa zupelnie inaczej traktowane niz w masowym przemysle. kazde zywe stworzenie jest traktowane przez bhakte tak samo, wiec nie ma mowy o zabiciu takiej krowy na mieso gdy skonczy sie jej przydatnosc pod katem dawania mleka. niektorzy mistrzowie duchowi nietoleruja wsrod swoich uczniow weganizmu (przynajmniej tak bylo kiedys), a innym to nie przeszkadza. wszystko to, jak juz pisalem wiaze sie z innym spojrzeniem na wegetarianizm niz nasze.

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

Odpowiedz do tematu